Menu

0

0.00zł

REGULAMIN

Zamówienia:

  1. Zamówienia należy dokonywać poprzez formularz zamówień znajdujący się pod każdym produktem.
  2. Złożone zamówienie automatycznie poddawane jest weryfikacji i wysyłane na nasz e-mail.
  3. W przypadku zamówień indywidualnych, przesyłane przez Państwa pliki graficzne z logotypami itp. prosimy kierować na adres info@smstickers.pl

Pliki graficzne należy przesyłać w formatach: PDS, AI, PDF, CDR v.16 (Corel), PNG,  JPG w rozdzielczości min. 800×800.

  1. Po otrzymaniu potrzebnych materiałów oraz uzgodnieniu projektu telefonicznie lub mailowo, przystępujemy do realizacji projektu.
  2. Wszystkie logotypy, znaki firmowe i handlowe użyte na naszych stronach są jedynie w celach informacyjnych. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z tym, że Kupujący / Zleceniodawca usługi posiada pełne prawo do zlecenia wykonania danego znaku firmowego, logotypu, znaku handlowego przedstawionego w opisie.
  3. Czas oczekiwania na projekt indywidualny 3-5 dni roboczych w zależności od ilości zleconych zamówień. W przypadku wydłużenia czasu oczekiwania na projekt z powodu dużej ilości zamówień – klient zostanie od razu poinformowany mailowo lub telefonicznie.
  4. Otrzymany gotowy projekt, należy sprawdzić pod względem pasujących elementów oraz zgodności z zamówieniem podanym w formularzu (aby uniknąć komplikacji prosimy o podsyłanie zdjęć motocykla – na tej podstawie bez problemu dopasujemy odpowiednie szablony do danego modelu). Po akceptacji projektu należy wysłać e-mail potwierdzający.
  5. Po akceptacji projektu indywidualnego, przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji wynosi ok. 7 dni roboczych po otrzymaniu ustalonej kwoty na konto.
  6. Towar wysyłamy za pośrednictwem kuriera In Post lub DPD.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub komplikacji wynikających z przyczyn losowych – zostaną Państwo od razu poinformowani telefonicznie lub mailowo.

Zamówienia można składać na bieżąco przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej odpowiadać na Państwa zamówienia oraz pytania ich dotyczące.

 

Reklamacje:

Staramy się jak najdokładniej spełniać wymogi stawiane nam przez klientów.

Wcześniejsza akceptacja zamówionego projektu powoduje brak możliwości uznania reklamacji dotyczących błędów graficznych (układ graficzny, układ tekstowy, kolorystyka – może odbiegać od kolorystyki wyświetlanej na monitorze, ekranie itp.)

Reklamacja jest uznawana w przypadku wad materiału bądź błędów poligraficznych popełnionych z naszej winy.

 

Przystąpienie do transakcji oznacza automatyczne zaakceptowanie powyższego regulaminu.