1. Zamówienia należy dokonywać poprzez formularz zamówień znajdujący się pod każdym produktem.
  2. Złożone zamówienie automatycznie poddawane jest weryfikacji i wysyłane na nasz e-mail.
  3. W przypadku zamówień indywidualnych, przesyłane przez Państwa pliki graficzne z logotypami itp. prosimy kierować na adres info@smstickers.pl

Pliki graficzne należy przesyłać w formatach: PSD, AI, PDF, CDR v.15 (Corel), PNG,  JPG w rozdzielczości 300 dpi.

  1. Po otrzymaniu potrzebnych materiałów oraz uzgodnieniu projektu telefonicznie lub mailowo, przystępujemy do realizacji projektu.
  2. Wszystkie logotypy, znaki firmowe i handlowe użyte na naszych stronach są jedynie w celach informacyjnych. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z tym, że Kupujący / Zleceniodawca usługi posiada pełne prawo do zlecenia wykonania danego znaku firmowego, logotypu, znaku handlowego przedstawionego w opisie.
  3. Czas oczekiwania na projekt indywidualny 3-5 dni roboczych w zależności od ilości zleconych zamówień. W przypadku wydłużenia czasu oczekiwania na projekt z powodu dużej ilości zamówień – klient zostanie od razu poinformowany mailowo lub telefonicznie.
  4. Otrzymany gotowy projekt, należy sprawdzić pod względem pasujących elementów oraz zgodności z zamówieniem podanym w formularzu (aby uniknąć komplikacji prosimy o podsyłanie zdjęć motocykla – na tej podstawie bez problemu dopasujemy odpowiednie szablony do danego modelu). Po akceptacji projektu należy wysłać e-mail potwierdzający.
  5. Po akceptacji projektu indywidualnego, przystępujemy do realizacji zamówienia. Czas realizacji wynosi ok. 7 dni roboczych po otrzymaniu ustalonej kwoty otrzymanej na konto.
  6. Towar wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub Kurierem.

W przypadku jakichkolwiek problemów lub komplikacji wynikających z przyczyn losowych – zostaną Państwo od razu poinformowani telefonicznie lub mailowo.


Zamówienia można składać na bieżąco przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej odpowiadać na Państwa zamówienia oraz pytania ich dotyczące.


Staramy się jak najdokładniej spełniać wymogi stawiane nam przez klientów.

Wcześniejsza akceptacja zamówionych projekt powoduje brak możliwości uznania reklamacji dotyczących błędów graficznych (układ graficzny, układ tekstowy, kolorystyk). Reklamacja jest uznawana w przypadku wad materiału bądź błędów poligraficznych popełnionych z naszej winy.